Akcja charytatywna dla bezdomnych zwierząt w Krynicy-Zdrój

 

Celem akcji jest niezwyczajna zbiórka pieniędzy dla krynickiego schroniska dla zwierząt. Oryginalność akcji polega na tym, że Obywatele Krynicy-Zdroju będą mogli przekazać różne przedmioty na swoistą aukcję. Formuła jest dość prosta: ktoś przekazuje przedmioty, a ktoś inny je przejmuje, wpłacając kwotę, wyższą od określonej minimalnej. Podczas akcji przyjmowane będą rzeczy w dobrym stanie, takie jak biżuteria, różne przedmioty domowego użytku i wiele innych, które mogą stać się przydatnymi. Wszystkie przekazane przedmioty muszą być w dobrym stanie i nadawać się do dalszego użytku. 

Szlachetny cel aukcji może wpływać na znaczne przekraczanie zdefiniowanego minimalnego progu wpłat. W aukcji mogą uczestniczyć nie tylko mieszkańcy Krynicy, ale całego powiatu nowosądeckiego. Tak uzyskane środki zostaną przekazane do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Krynicy-Zdroju. 

Należy już teraz zaprosić wszystkich, którzy chcieliby przekazać przedmioty na aukcję. W taki sposób wezmą udział w tej akcji. Każda przekazana rzecz będzie miała duże znaczenie dla schroniska bezdomnych zwierząt w Krynicy-Zdroju. Dzięki temu, to co jest zbyteczne, stanie się potrzebne. W ten sposób można pomóc potrzebującym zwierzętom. Miejsce, w którym można przynieść przedmioty, zostanie ustalone i ogłoszone wkrótce. 

Należy zauważyć, że aukcja ma charakter precedensowy i może stać się inspiracją dla schronisk zwierząt w innych miastach naszego powiatu. Czy istnieje takie schronisko dla zwierząt, które nie potrzebuje pomocy finansowej? 

Czy taka inicjatywa może się udać? Tutaj można oddać swój głos.     

2
0

Poprawa dostępności strony